Doprava zaměstnanců


Komplikuje vaší situaci se zaměstnanci, nedostatečná veřejná doprava? Mají zaměstnanci cestu do práce daleko?

V tento okamžik je tu pro Vás nová služba Job Leader - doprava do práce. 

Naše společnost disponuje vlastní dopravou zaměstnanců, které je schopna pro zákazníky svážet z okolích měst, tak aby nedocházelo kvůli vzdálenosti ke zbytečné fluktuaci.

Job Leader je pro tuto službu vybaven moderními autobusy značek Mercedes a IVECO, které mají kapacitu až 20 zaměstnanců pro jednu směnu. Autobusy jsou vybaveny online docházkovým systémem, díky kterému má zákazník možnost  v reálném čase sledovat kdo se dostavil do práce a operativně tuto situaci řešit již v jejím prvopočátku.

Součástí služby dopravy zaměstnanců je i jejich nábor právě s následnou dopravou do zaměstnání. Jedná se tedy o velmi komplexní servis pro naše zákazníky. Na základě konkrétních potřeb a parametrů zákazníka, připravíme tuto službu přesně na míru.

Z našich náborových poboček ve městech Cheb, Kadaň, Most, Ústí nad Labem, Děčín a Liberec, jsme schopni zajistit zaměstnance a jejich dopravu do okolních zemí - Německo či Polsko. A to až k branám budov našich klientů.

Zaujala vás tato možnost? Chcete více informací? Nezávazně se nám ozvěte na poptavky@jobleader.cz a společně najdeme to nejlepší řešení.

Ozvěte se nám

Denisa Brichtová
+420 226 523 555
recepce@jobleader.cz

Jsme vám k dispozici

Po-Pá: 8:00 - 17:00

Mám dotaz

Přihlaste se k odběru novinek

Děkujeme

Vaše zpráva byla odeslána.

Zavřít

Děkujeme

Váš e-mail jsme uložili do naší databáze.

Zavřít

Ivan Nídr

Wedesign s. r. o

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Sed elit dui, pellentesque a, faucibus vel, interdum nec, diam. Morbi leo mi, nonummy eget tristique non, rhoncus non leo. Vivamus ac leo pretium faucibus. Phasellus enim erat, vestibulum vel, aliquam a, posuere eu, velit. Aliquam ornare wisi eu metus. Duis bibendum, lectus ut viverra rhoncus, dolor nunc faucibus libero, eget facilisis enim ipsum id lacus. Quisque tincidunt scelerisque libero. Nulla pulvinar eleifend sem. Morbi imperdiet, mauris ac auctor dictum, nisl ligula egestas nulla, et sollicitudin sem purus in lacus. In enim a arcu imperdiet malesuada.

Zavřít