Digitalizace v JOB LEADER


V roce 2020 jsme začali intenzivně pracovat na certifikovaném postupu kvality pro zavádění částečné digitalizace pracovně právních smluv pro zaměstnance.

Díky změnám v roce 2021, které umožnila česká legislativa a urychlila celosvětová pandemie COVID 19, jsme mohli částečnou digitalizaci rozšířit o digitalizaci kompletní.

Společně s naším dlouholetým dodavatelem softwaru jsme připravili parametry pro tento projekt a pustili se do práce. Garantem projektu se stala naše ředitelka pronájemcových zakázek Bc. Petra Němcová. Již na sklonku roku 2021 byl hotový prototyp, který putoval k našim zákazníkům, abysme ověřili funkčnost a nově zavedené postupy.

Získané výstupy byly více než pozitivní. Hlavní zpětnou vazbou jak od zaměstnanců tak i zákazníků, bylo že efektivně řešíme dopady na životní prostředí - neplýtváme papírem a zbytečným tiskem, ale přinášíme také efektivitu, flexibilitu a přehlednost, která je v dnešní digitální době klíčovým faktorem. Zároveň v rámci pandemie COVID 19, tento systém omezil fyzický kontakt a pomohl tak efektivně řešit náborový proces i během restrikcí.

Digitalizace přinesla tyto úspory :

  • Odpadá nutnost vést archiv pracovních smluv v papírové podobě po dobu 30 let
  • V náborových centrech než potřeba tiskáren a zásob papíru, které procesy zpomalují a prodražují
  • Smlouvy s kandidáty se dají podepsat kdekoliv
  • Pracovní smlouvy mají zaměstnanci okamžitě v emailové schránce
  • Zaměstnanci mají možnost přihlásit se do systému a stahovat veškerá potvrzení, jako výplatní pásky apod.
  • Zaměstnanec již nikdy neztratí důležité dokumenty
  • Systém automaticky zaměstnance přihlásí ke zdravotnímu i sociálnímu pojištění
  • Systém je připravený na propojení s docházkovými systémy našich klientů

Celý systém je kompletně digitální, bez nutnosti tisku a využívání papírové podoby.

Kde jsou dokumenty uloženy?

Na zabezpečených serverech poskytovaných společností VODAFONE v centrech alokovaných v rámci ČR

Cloudové řešení VODAFONE, je postaveno na stejné technologické infrastruktuře, kterou firma používá pro jejich stabilní systémy a mobilní síť.

Celé řešení je v Geo-clusteru dle ISO 27001 & ISO 22301. (dvě datová centra postavená v Tier IV s jasně definovanou vzdálenosti) v rámci ČR s dostupností 99,992% 

Služba je umístěna v datových centrech Vodafone, která jsou součástí kritické infrastruktury České republiky.

Náš partner Vodafone v posledních dvou letech po sobě, vyhrál soutěž nejlepší mobilní síť v ČR dle nezávislého měření časopisu CHIP

Jak tedy probíhá nábor?

HR koordinátoři Job Leader jsou vybavení iPady Air s Apple Pencil od společnosti Apple

Tato zařízení jsou vybavena veškerým potřebným softwarem (náš  nástroj pro digitalizaci, microsoft office a další). iPady využívají vzdálenou správu naší certifikované společnosti, která neumožňuje uživatelům na zařízení cokoliv instalovat či používat toto zařízení jinak, než na jaké je určeno.

V iPadu podepíše zaměstnanec s koordinátorem veškeré dokumenty, které se následně exportují a odesílají na email zaměstnance a zároveň ukládají do systému, který automaticky založí kartu zaměstnance a přihlásí ho na úřadech.

A to je vše. Malá změna pro zaměstnance a vysoká efektivita i úspora pro společnost a její klienty.

Pro naše klienty jsme připravili novou službu digitalizace pro jejich stávající zaměstnance. JOB LEADER již dokáže DIGITALIZOVAT i Vaši firmu a snížit tím její náklady. 

Spojte se s námi pro nezávaznou poptávku: poptavky@jobleader.cz.

Ozvěte se nám

Denisa Brichtová
+420 233 901 272
recepce@jobleader.cz

Jsme vám k dispozici

Po-Pá: 8:00 - 17:00

Mám dotaz

Přihlaste se k odběru novinek

Děkujeme

Vaše zpráva byla odeslána.

Zavřít

Děkujeme

Váš e-mail jsme uložili do naší databáze.

Zavřít

Ivan Nídr

Wedesign s. r. o

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Sed elit dui, pellentesque a, faucibus vel, interdum nec, diam. Morbi leo mi, nonummy eget tristique non, rhoncus non leo. Vivamus ac leo pretium faucibus. Phasellus enim erat, vestibulum vel, aliquam a, posuere eu, velit. Aliquam ornare wisi eu metus. Duis bibendum, lectus ut viverra rhoncus, dolor nunc faucibus libero, eget facilisis enim ipsum id lacus. Quisque tincidunt scelerisque libero. Nulla pulvinar eleifend sem. Morbi imperdiet, mauris ac auctor dictum, nisl ligula egestas nulla, et sollicitudin sem purus in lacus. In enim a arcu imperdiet malesuada.

Zavřít