Základní informace

Práce na plný úvazek

Praha, Chrášťany, Ústí nad Labem, Liberec, Karlovy Vary, Hradec Králové

Obchodní zástupce v elektrooboru pro Čechy (M/Ž) - firemní automobil, lákavé finanční ohodnocení

Připoj se k nám v České republice a pomoz nám měnit energetickou krajinu! Hledáme kolegu do back office, který se zapojí do administrativy a podpoří naši HR managerku s náborovými procesy a pracovně-právními záležitostmi. Nabízíme ti možnost práce v mezinárodním prostředí, školení a příležitost růstu v oboru. Přidej se k nám a buď součástí budoucnosti energetiky!

Nabízíme:

  • Práci v úspěšné a stabilní mezinárodní společnosti v odvětví, které zažívá silný růst.
  • Nového kolegu kvalitně zaučíme - znalost produktů a trhu.
  • Poskytneme know-how v oboru fotovoltaiky.
  • Přátelský pracovní kolektiv.
  • Kvalitní vybavení pracovního místa – služební automobil, telefon, notebook (vše i pro soukromé účely).
  • Po zapracování smlouva na dobu neurčitou.
  • Mzdové ohodnocení dle předchozích zkušeností a dosažených výsledků
  • Příspěvek na stravné.
  • 5 týdnů dovolené, sick days.
  • Firemní akce.
  • Příspěvek na penzijko/životko.
  • MultiSport karta.
  • Výuka AJ.

Náplň práce:

  • Komunikace se stávajícími i novými zákazníky - regionem budou Čechy.
  • Vyhledávání nových obchodních příležitostí.
  • Nabízení nových technologií a služeb v oblasti fotovoltaiky.
  • Příležitostné jednání se zahraničními dodavateli a zákazníky.
  • Pracovní cesty v ČR a SR.
  • Spolupráce v rámci týmu.

Požadujeme:

  • Obchodní duch a příjemné vystupování.
  • Orientace na výsledek, prokazatelné obchodní výsledky z minulosti.
  • Aktivní přístup, samostatnost.
  • Výborné komunikační schopnosti.
  • Vzdělání v oboru elektro nebo jiném relevantním technickém oboru – SŠ s maturitou s min. praxí 2 roky nebo VŠ i bez praxe.
  • Znalost práce v Microsoft Windows a MS Office.
  • Nutná je znalost AJ na komunikativní úrovni.
  • Aktivní řidič.

Subscribe to receive news

Děkujeme

Vaše zpráva byla odeslána.

Zavřít

Děkujeme

Váš e-mail jsme uložili do naší databáze.

Zavřít

Ivan Nídr

Wedesign s. r. o

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Sed elit dui, pellentesque a, faucibus vel, interdum nec, diam. Morbi leo mi, nonummy eget tristique non, rhoncus non leo. Vivamus ac leo pretium faucibus. Phasellus enim erat, vestibulum vel, aliquam a, posuere eu, velit. Aliquam ornare wisi eu metus. Duis bibendum, lectus ut viverra rhoncus, dolor nunc faucibus libero, eget facilisis enim ipsum id lacus. Quisque tincidunt scelerisque libero. Nulla pulvinar eleifend sem. Morbi imperdiet, mauris ac auctor dictum, nisl ligula egestas nulla, et sollicitudin sem purus in lacus. In enim a arcu imperdiet malesuada.

Zavřít