Základní informace

Práce na plný úvazek

Chomutov, Bílina, Podbořany, Postoloprty, Klášterec nad Ohří, Kadaň, Louny, Žatec, Most

Technik výroby(M/Ž) - 13. mzda, pravidelné navyšování mzdy, příspěvek na připojištění!

Připojte se k našemu týmu jako technik výroby! Jsme stabilní a moderní společnost, která klade důraz na kvalitu, inovace a rozvoj svých zaměstnanců. Nabízíme atraktivní mzdové ohodnocení a rozmanité benefity, včetně plně hrazeného stravování a možnosti kariérního a osobního růstu. Pokud hledáte příležitost být součástí dynamického týmu a rozvíjet své dovednosti ve skladovém prostředí, pak jste na správném místě!

Co nabízíme?

  • Atraktivní mzdové ohodnocení
  • 13. mzda
  • Pravidelné navyšování mzdy
  • Plně hrazené stravování a Cafeterie
  • Příspěvek na penzijní a životní připojištění
  • Možnost kariérního a osobního růstu
  • 25 dnů dovolené
  • Zázemí moderní a stabilní společnosti
  • Přátelský kolektiv
  • Pravidelné firemní akce

Jaká je náplň práce?

  • Provádění drobné údržby a seřizování strojního zařízení na přiděleném úseku pro zajištění bezproblémového provozu.
  • Přestavba strojů dle výrobního plánu pro výrobu jiných produktů.
  • Školení operátorů výrobních linek v oblasti seřízení strojů, TPM a drobných oprav, aby byli schopni účinně přispět k bezpečnému a kvalitnímu provozu linky.

Co požadujeme?

  • Praxi na pozici seřizovače v mezinárodní výrobní společnosti
  • Minimálně odborné vyučení bez maturity

Připojte se k našemu týmu a buďte součástí naší úspěšné skladové operace! Těšíme se na vaši odpověď a společné úspěchy!

Abonnieren

Děkujeme

Vaše zpráva byla odeslána.

Zavřít

Děkujeme

Váš e-mail jsme uložili do naší databáze.

Zavřít

Ivan Nídr

Wedesign s. r. o

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Sed elit dui, pellentesque a, faucibus vel, interdum nec, diam. Morbi leo mi, nonummy eget tristique non, rhoncus non leo. Vivamus ac leo pretium faucibus. Phasellus enim erat, vestibulum vel, aliquam a, posuere eu, velit. Aliquam ornare wisi eu metus. Duis bibendum, lectus ut viverra rhoncus, dolor nunc faucibus libero, eget facilisis enim ipsum id lacus. Quisque tincidunt scelerisque libero. Nulla pulvinar eleifend sem. Morbi imperdiet, mauris ac auctor dictum, nisl ligula egestas nulla, et sollicitudin sem purus in lacus. In enim a arcu imperdiet malesuada.

Zavřít