Základní informace

Práce na plný úvazek

Bílina, Teplice, Proboštov, Ústí nad Labem, Litvínov, Hrob, Most, Krupka

Specialista facility managementu - Junior (M/Ž) - konkurenceschopná mzda a příspěvek na dopravu

Jsme hlavním partnerem pro naše zákazníky v oblasti distribuce energie ve výrobě vozidel. Vyvíjíme řešení specifická pro vozidla - od konceptů, prototypů až po sériovou výrobu. Jako lídr na trhu nabízíme nejvyšší kvalitu a produkty, které jsou vždy o krok napřed.

Díky pobočkám v devíti zemích na třech kontinentech můžeme včas a kdekoliv dodat produkty a služby na nejvyšší úrovni.

Naše firemní benefity zahrnují:

  • Zajímavé finanční ohodnocení a široké spektrum zaměstnaneckých benefitů
  • Odměny: Vaše práce je odměněna různými formami bonusů, což podporuje vaši motivaci a nasazení.
  • 25 dní dovolené: Věříme, že práce a odpočinek jsou důležité. Proto vám nabízíme 25 dní dovolené.
  • eBenefity: Naši zaměstnanci mají přístup k eBenefitům, které jim umožňují výhodné nákupy, relaxaci nebo seberealizaci.
  • Stravenkový paušál: Kromě finančního ohodnocení vám poskytujeme stravenkový paušál, abyste si mohli vychutnat chutné a zdravé jídlo.
  • Příspěvek na dopravu: Snažíme se vám usnadnit cestu do práce, a proto poskytujeme příspěvek na dopravu.
  • Moderní pracovní prostředí podporující růst a kreativitu

Požadavky na pozici:

  • Středoškolské nebo vyšší vzdělání technického směru
  • Odborné znalosti v oblasti technického zařízení budov, případná praxe je výhodou
  • Odborná způsobilost v oboru – dle bývalé vyhlášky 50/1978 Sb. (nyní NV č. 194/2022 Sb.) nebo zkušenosti v oboru instalatér výhodou
  • Znalost anglického nebo německého jazyka je výhodou
  • Administrativní a organizační dovednosti
  • Schopnost práce samostatně, spolehlivost a týmová spolupráce
  • Řidičský průkaz skupiny B

Náplň práce:

  • Spolupráce na zajištění provozu a údržby objektu
  • Vedení technické a provozní dokumentace
  • Systematické zlepšování procesů spojených s objektem
  • Efektivní komunikace s dodavateli
  • Příprava reportů a vedení provozní evidence
  • Vytváření nabídek a organizace prací
  • Evidence a zajištění revizí
  • Odpovědnost za provoz vyhrazených zařízení

Abonnieren

Děkujeme

Vaše zpráva byla odeslána.

Zavřít

Děkujeme

Váš e-mail jsme uložili do naší databáze.

Zavřít

Ivan Nídr

Wedesign s. r. o

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Sed elit dui, pellentesque a, faucibus vel, interdum nec, diam. Morbi leo mi, nonummy eget tristique non, rhoncus non leo. Vivamus ac leo pretium faucibus. Phasellus enim erat, vestibulum vel, aliquam a, posuere eu, velit. Aliquam ornare wisi eu metus. Duis bibendum, lectus ut viverra rhoncus, dolor nunc faucibus libero, eget facilisis enim ipsum id lacus. Quisque tincidunt scelerisque libero. Nulla pulvinar eleifend sem. Morbi imperdiet, mauris ac auctor dictum, nisl ligula egestas nulla, et sollicitudin sem purus in lacus. In enim a arcu imperdiet malesuada.

Zavřít