Základní informace

Práce na plný úvazek

Žatec, Louny, Postoloprty, Klášterec nad Ohří, Bílina, Most, Kadaň, Chomutov, Jirkov, Podbořany

Strategický nákupčí (M/Ž) - atraktivní. mzda, dovolená navíc, příspěvky, stravování, pružná pracovní doba!!!

Do naší společnosti hledáme Strategického nákupu. Jsme mezinárodní společnost, která se zaobírá výrobou osvětlovací techniky pro automobily, lodě, letadla a železniční dopravu.

Nabízíme:

  • Atraktivní mzdové ohodnocení
  • Flexibilní pracovní doba
  • Dotované stravování za symbolických 20 Kč (včetně polévky, hlavního jídla a nápoje)
  • Zaměstnavatelský příspěvek ve výši 1,5 - 3 % z mzdy na penzijní připojištění
  • Až 28 dnů dovolené
  • Příspěvek na dovolenou až 4800 Kč ročně
  • Možnost využití firemního stravování (Cafeteria) až do výše 4800 Kč ročně
  • Příspěvek na dopravu
  • Finanční podpora pro účast dětí na letních táborech
  • Firemní akce (vánoční večírky, týmové aktivity, rodinné události, sportovní události)

Náplň práce:

  • Monitorovat a řídit vývoj dodávaných dílů pro nové výrobky v rámci přiděleného portfolia dodavatelů.
  • Provádět vyjednávání obchodních podmínek a dokumentů s dodavateli.
  • Identifikovat a hodnotit dodavatele podle stanovených kritérií.
  • Řídit a vyhodnocovat poptávková řízení pro nové projekty.
  • Úzce spolupracovat při řešení problémů týkajících se dodávaných dílů ve svěřené oblasti.
  • Plánovat investice, stanovit plán a sledovat cenovou politiku.
  • Připravovat reporty a analyzovat výsledky.

Požadujeme:

  • Absolvování střední nebo vyšší ekonomického či technického vzdělání, případně odpovídající pracovní zkušenosti.
  • Schopnost komunikovat anglicky na komunikativní úrovni, včetně vedení obchodních jednání v angličtině.
  • Dobrá znalost českého jazyka pro efektivní komunikaci.
  • Pokročilá práce s MS Office.
  • Zkušenosti v oblasti nákupu jsou výhodou.
  • Schopnost úspěšně vyjednávat.
  • Platný řidičský průkaz skupiny B a aktivní řidič.

Neváhejte nám zaslat Váš životopis!!

Máte zájem o tuto nabídku?

Přihlaste se k odběru novinek

Děkujeme

Vaše zpráva byla odeslána.

Zavřít

Děkujeme

Váš e-mail jsme uložili do naší databáze.

Zavřít

Ivan Nídr

Wedesign s. r. o

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Sed elit dui, pellentesque a, faucibus vel, interdum nec, diam. Morbi leo mi, nonummy eget tristique non, rhoncus non leo. Vivamus ac leo pretium faucibus. Phasellus enim erat, vestibulum vel, aliquam a, posuere eu, velit. Aliquam ornare wisi eu metus. Duis bibendum, lectus ut viverra rhoncus, dolor nunc faucibus libero, eget facilisis enim ipsum id lacus. Quisque tincidunt scelerisque libero. Nulla pulvinar eleifend sem. Morbi imperdiet, mauris ac auctor dictum, nisl ligula egestas nulla, et sollicitudin sem purus in lacus. In enim a arcu imperdiet malesuada.

Zavřít