Základní informace

Práce na plný úvazek

Teplice, Ústí nad Labem, Litvínov, Chabařovice, Hrob, Bílina, Litoměřice, Duchcov

Specialista logistiky (M/Ž) - nadstandardní finanční ohodnocení, lákavé benefity

Jsme předním partnerem pro naše zákazníky v oblasti distribuce energie ve výrobě vozidel. Vyvíjíme specifická řešení pro vozidla od konceptů a prototypů až po sériovou výrobu. Jako světový lídr na trhu nabízíme produkty nejvyšší kvality, které jsou vždy o krok napřed.

Díky pobočkám v devíti zemích na třech kontinentech můžeme včas a kdekoliv dodat produkty a služby na nejvyšší úrovni.

Co nabízíme:

Zajímavé finanční ohodnocení a široké spektrum zaměstnaneckých benefitů:

  • Odměny: Vaše práce je odměněna různými formami bonusů, což podporuje vaši motivaci a nasazení.
  • 25 dní dovolené: Věříme, že práce a odpočinek jsou důležité. Proto vám nabízíme 25 dní dovolené.
  • eBenefity: Naši zaměstnanci mají přístup k eBenefitům, které jim umožňují výhodné nákupy.
  • Stravenkový paušál: Poskytujeme stravenkový paušál, abyste si mohli vychutnat chutné a zdravé jídlo v průběhu pracovního dne.
  • Příspěvek na dopravu: Příspěvek, který snižuje vaše náklady na cestování.
  • Inovativní technologii: Pracujte s nejmodernější technologií a nástroji, které vám umožní dosahovat nejlepších výsledků.
  • Týmovou spolupráci: Podporujeme týmovou spolupráci a sdílení nápadů.
  • Otevřenou komunikaci: Oceňujeme otevřenou komunikaci a vaše názory. Vaše připomínky a nápady jsou vždy vítány.

Co požadujeme:

  • SŠ vzdělání ekonomické/technického směru.
  • Praxe v automotive výhodou.
  • Komunikativní znalost anglického jazyka, německý jazyk výhodou.
  • Znalost MS Office - Excel.
  • Řidičský průkaz sk.B.
  • Logické a pozitivní myšlení.

Náplň práce:

  • Komunikace s dodavateli: Udržujeme efektivní komunikaci s našimi dodavateli.
  • Příprava expedic k zákazníkům: Pečlivě připravujeme expedice, abychom zajistili rychlé a bezproblémové doručení.
  • Sledování stavu zásob: Průběžně sledujeme stav zásob, abychom minimalizovali riziko nedostatku zboží.
  • Tvorbu výrobního plánu: Vypracováváme detailní výrobní plány.

Máte zájem o tuto nabídku?

Přihlaste se k odběru novinek

Děkujeme

Vaše zpráva byla odeslána.

Zavřít

Děkujeme

Váš e-mail jsme uložili do naší databáze.

Zavřít

Ivan Nídr

Wedesign s. r. o

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Sed elit dui, pellentesque a, faucibus vel, interdum nec, diam. Morbi leo mi, nonummy eget tristique non, rhoncus non leo. Vivamus ac leo pretium faucibus. Phasellus enim erat, vestibulum vel, aliquam a, posuere eu, velit. Aliquam ornare wisi eu metus. Duis bibendum, lectus ut viverra rhoncus, dolor nunc faucibus libero, eget facilisis enim ipsum id lacus. Quisque tincidunt scelerisque libero. Nulla pulvinar eleifend sem. Morbi imperdiet, mauris ac auctor dictum, nisl ligula egestas nulla, et sollicitudin sem purus in lacus. In enim a arcu imperdiet malesuada.

Zavřít