Základní informace

Práce na plný úvazek

Jirkov, Podbořany, Žatec, Chomutov, Klášterec nad Ohří, Kadaň

40000 Kč - 45000 Kč

Dodavatelský nákupčí s flexibilní pracovní dobou, delší dovolenou než je standard. (M/Ž)

Pojďte s námi dělat dodavatelského nákupčího pro mezinárodní, stabilní společnost v Klášterci nad Ohří, která je na českém trhu více jak 20 let a s jejiž výrobky se potkáváme každý den a budeme i nadále  transformací produktového portfolia směrem k výrobkům s vyšší přidanou hodnotou.

Nabízíme:

  • Platové ohodnocení pro které Vás bude u nás bavit pracovat.
  • Zajištěné dotované stravování - z menu, kde si vybere každý.
  • Možnost čerpat volné dny dovolené navíc.
  • Roční bonus k motivaci.
  • Odměny za vaši loajalitu a odpracované roky v naší společnosti.
  • Možnost zapojení do firemních soutěží, které posilují týmový duch, budou Vás bavit a potěší Vás pro Vás připravené ceny.
  • Flexibilní pracovní doba pro vaše pohodlí a efektivitu.

Náplň práce:

  • Aktivně budete vyhledávat a navazovat kontakt s potenciálními novými dodavateli.
  • Zodpovědně povedete jednání s dodavateli, abyste zajistili optimální ceny a porovnali různé nabídky na materiály.
  • Vaší prioritou bude dosahovat finanční úspory při nákupu materiálu, přičemž budete monitorovat trh a aktivně hledat příležitosti ke snížení nákladů.

Požadavky:

  •  SŠ/VŠ vzdělání.
  •  Anglický jazyk na komunikativní úrovni, s německým jazykem jako výhodou.
  • Máte vynikající znalost MS Excelu.

Máte zájem o tuto nabídku?

Přihlaste se k odběru novinek

Děkujeme

Vaše zpráva byla odeslána.

Zavřít

Děkujeme

Váš e-mail jsme uložili do naší databáze.

Zavřít

Ivan Nídr

Wedesign s. r. o

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Sed elit dui, pellentesque a, faucibus vel, interdum nec, diam. Morbi leo mi, nonummy eget tristique non, rhoncus non leo. Vivamus ac leo pretium faucibus. Phasellus enim erat, vestibulum vel, aliquam a, posuere eu, velit. Aliquam ornare wisi eu metus. Duis bibendum, lectus ut viverra rhoncus, dolor nunc faucibus libero, eget facilisis enim ipsum id lacus. Quisque tincidunt scelerisque libero. Nulla pulvinar eleifend sem. Morbi imperdiet, mauris ac auctor dictum, nisl ligula egestas nulla, et sollicitudin sem purus in lacus. In enim a arcu imperdiet malesuada.

Zavřít