Základní informace

Práce na plný úvazek

Most, Chomutov, Louny, Žatec, Bílina, Postoloprty, Podbořany, Kadaň, Klášterec nad Ohří

45000 Kč - 50000 Kč

Plánovač výroby (M/Ž) - atraktivní ohodnocení, 13. mzda, pravidelné navyšování mzdy, finanční příspěvky!

Hledáme zkušeného plánovače výroby, který by se připojil k našemu dynamickému týmu ve špičkové mezinárodní výrobní společnosti. Pokud hledáte příležitost stát se součástí inovativního prostředí, kde se oceňuje Vaše zkušenost a Váš přínos, pak jste na správném místě. Přidejte se k nám a pomozte nám dosahovat našich výrobních cílů s maximální efektivitou a profesionalitou!

Co Vám můžeme nabídnout?

  • Atraktivní finanční ohodnocení
  • Roční navyšování mzdy
  • 13. mzda
  • Příspěvek na životní a penzijní připojištění
  • 25 dnů dovolené
  • Systém Cafeterie
  • Plně hrazené stravování
  • Kariérní růst a osobní rozvoj
  • Moderní zázemí v mezinárodní společnosti
  • Pravidelné firemní akce a teambuildingy
  • Přátelský pracovní kolektiv

Jaká je náplň práce?

  • Plánování výroby dle požadavků zákazníka
  • Koordinace a příprava plánů toku materiálu od dodavatelů k zákazníkům
  • Správa objednávek, materiálu a řešení logistických reklamací
  • Optimalizace skladových zásob a revize pojistných zásob
  • Řízení inventurních diferencí a kontrola dodávek materiálů
  • Práce v systému SAP a podpora ostatních plánovačů
  • Podpora předsériové logistiky a změnového řízení
  • Práce s BOMy a jejich kontrola
  • Zástup manažera dodavatelského řetězce

Co od Vás potřebujeme?

  • Praxe na obdobné pozici a zkušenosti s plánováním výroby
  • Znalost kapacitního plánování
  • Znalost práce na PC (hlavně Excel a SAP)
  • Znalost anglického jazyka

Připojte se k nám a staňte se klíčovým článkem v našem týmu plánovačů výroby. Získáte nejen příležitost rozvíjet své profesní dovednosti a kariérní možnosti, ale také budete součástí přátelského a podpůrného pracovního prostředí. Pokud máte touhu posunout se vpřed a dosáhnout společných úspěchů, pak neváhejte a přihlaste se k nám ještě dnes!

Máte zájem o tuto nabídku?

Přihlaste se k odběru novinek

Děkujeme

Vaše zpráva byla odeslána.

Zavřít

Děkujeme

Váš e-mail jsme uložili do naší databáze.

Zavřít

Ivan Nídr

Wedesign s. r. o

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Sed elit dui, pellentesque a, faucibus vel, interdum nec, diam. Morbi leo mi, nonummy eget tristique non, rhoncus non leo. Vivamus ac leo pretium faucibus. Phasellus enim erat, vestibulum vel, aliquam a, posuere eu, velit. Aliquam ornare wisi eu metus. Duis bibendum, lectus ut viverra rhoncus, dolor nunc faucibus libero, eget facilisis enim ipsum id lacus. Quisque tincidunt scelerisque libero. Nulla pulvinar eleifend sem. Morbi imperdiet, mauris ac auctor dictum, nisl ligula egestas nulla, et sollicitudin sem purus in lacus. In enim a arcu imperdiet malesuada.

Zavřít