Základní informace

Práce na plný úvazek

Praha, Roztoky, Kladno, Hostivice, Černošice, Jesenice, Říčany, Čelákovice

50000 Kč - 60000 Kč

Projektový Manažer (M/Ž) - služební vůz, notebook a telefon, příspěvek na připojištění

Do naší mezinárodní stavební společnosti hledáme zkušeného a vášnivého projektového manažera, který bude mít příležitost vést inovativní projekty a pomůže nám při dosahování společných úspěchů!

Co Vám nabízíme?

  • Motivující finanční ohodnocení
  • 25 dnů dovolené a sick days
  • Práce na HPP na dobu neurčitou nebo dle dohody
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Stravenky
  • Flexi Pass
  • Služební vůz i k soukromým účelům po dobu projektu
  • Služební notebook a mobilní telefon
  • Přátelský kolektiv

Jaká je náplň práce?

  • Řízení svěřené stavební zakázky v souladu s požadavky smlouvy o dílo, projektové dokumentace, legislativy, technických norem, technologických postupů a harmonogramu plnění
  • Management řízení nákladů
  • Vedení projektového týmu
  • Identifikace rizik a kontrola dodržování BOZP a kvality
  • Průběžné hodnocení postupu projektu a pravidelný reporting
  • Příprava smluv se zhotoviteli
  • Organizace a vedení výběrových řízení a účast při výběrových řízení na GD

Co požadujeme?

  • VŠ stavebního směru
  • Praxe ve stavebnictví a zkušenost s vedením stavebních zakázek
  • Prokazatelné manažerské schopnosti
  • Znalosti programů MS Office, MS Project a AutoCad
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Ochota vést projekty v rámci celé ČR

Připojte se k nám a buďte klíčovým hráčem v našem týmu!

Abonnieren

Děkujeme

Vaše zpráva byla odeslána.

Zavřít

Děkujeme

Váš e-mail jsme uložili do naší databáze.

Zavřít

Ivan Nídr

Wedesign s. r. o

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Sed elit dui, pellentesque a, faucibus vel, interdum nec, diam. Morbi leo mi, nonummy eget tristique non, rhoncus non leo. Vivamus ac leo pretium faucibus. Phasellus enim erat, vestibulum vel, aliquam a, posuere eu, velit. Aliquam ornare wisi eu metus. Duis bibendum, lectus ut viverra rhoncus, dolor nunc faucibus libero, eget facilisis enim ipsum id lacus. Quisque tincidunt scelerisque libero. Nulla pulvinar eleifend sem. Morbi imperdiet, mauris ac auctor dictum, nisl ligula egestas nulla, et sollicitudin sem purus in lacus. In enim a arcu imperdiet malesuada.

Zavřít