Základní informace

Práce na plný úvazek

Chomutice, Kadaň, Klášterec nad Ohří, Výsluní

Číšník/Servírka pro rodinný hotel PYTLOUN WELLNESS HOTEL HASIŠTĚJ POJĎTE S NÁMI RELAXOVAT a vydělávat zároveň!

O našem nás:

Pytloun Wellness Hotel Hasištejn, rodinný hotel s dlouholetou tradicí, hledá spolehlivé a zkušené číšníky/servírky, kteří se chtějí stát součástí našeho přátelského týmu. Hotel se nachází v malebné obci Místo, přibližně 15 minut autem od Chomutova. Hotel  je ideálním místem pro odpočinek a relaxaci. Našim hostům nabízíme moderní wellness centrum. Hotel je obklopen krásnou přírodou, která nabízí široké možnosti pro turistiku a další volnočasové aktivity. Naše rodinná atmosféra a individuální přístup k hostům i zaměstnancům vytváří příjemné pracovní prostředí, ve kterém se budete cítit jako doma.

Nabízíme:

  • Práci v rodinném hotelu, kde si zakládáme na přátelské atmosféře a osobním přístupu k zaměstnancům.
  • Mzdu pro kterou Vás bude u nás bavit pracovat.
  • Přístup do našeho wellness centra, které zahrnuje sauny, vířivky a relaxační zóny.
  • Možnost využití hotelových služeb a zařízení za zvýhodněné ceny.
  • Rodinné benefity, včetně možnosti využití hotelových služeb pro vaši rodinu.
  • Příležitost k profesnímu růstu a dalšímu vzdělávání v oboru gastronomie a hotelnictví.

Co budete dělat:

  • Obsluha hostů v hotelové restauraci a wellness zóně, poskytování prvotřídního zákaznického servisu.
  • Spolupráce s kuchyňským personálem při přípravě a servírování jídel.
  • Udržování čistoty a pořádku v pracovním prostoru a dodržování hygienických standardů.
  • Aktivní podíl na vytváření příjemné atmosféry pro naše hosty.

Co od vás očekáváme:

  • Předchozí zkušenosti v gastronomii nebo v jiném úseku služeb.
  • Vysokou míru spolehlivosti, pečlivosti a profesionálního vystupování.
  • Výborné komunikační schopnosti a schopnost pracovat v týmu.
  • Vlastní automobil (nezajišťujeme zaměstnanecké svozy a veřejná doprava je omezená).

Kontakt:

Pokud máte zájem, pošlete prosím svůj životopis na email: kariera@pytloun-hotels.cz

Těšíme se na vaše přihlášky a na možnou spolupráci!

Máte zájem o tuto nabídku?

Přihlaste se k odběru novinek

Děkujeme

Vaše zpráva byla odeslána.

Zavřít

Děkujeme

Váš e-mail jsme uložili do naší databáze.

Zavřít

Ivan Nídr

Wedesign s. r. o

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Sed elit dui, pellentesque a, faucibus vel, interdum nec, diam. Morbi leo mi, nonummy eget tristique non, rhoncus non leo. Vivamus ac leo pretium faucibus. Phasellus enim erat, vestibulum vel, aliquam a, posuere eu, velit. Aliquam ornare wisi eu metus. Duis bibendum, lectus ut viverra rhoncus, dolor nunc faucibus libero, eget facilisis enim ipsum id lacus. Quisque tincidunt scelerisque libero. Nulla pulvinar eleifend sem. Morbi imperdiet, mauris ac auctor dictum, nisl ligula egestas nulla, et sollicitudin sem purus in lacus. In enim a arcu imperdiet malesuada.

Zavřít