Reference

Naše výsledky hovoří za nás. Neporovnáváme své úspěchy s obřími korporacemi s účty v daňových rájích, nechceme být takoví. Naše vize je společný úspěch a to definovaný podle šťastných lidí, kterým najdeme skvělou práci a uplatnění právě pro ně – to nás žene každý den dopředu.

Ing. Petr Nauš

Pěkný den, s touto agenturou jsem spolupracoval v době kdy jsem aktivně hledal nové zaměstnání. Profesionalita zaměstnanců, jakožto i individuální přístup ke mně, jako ke kandidátovi byla na mimořádné úrovni. Mohu zkonstatovat, že v případě opětovné potřeby nalezení uplatnění, bych se na ně znovu obrátil. (za tým JLC Lucie Thímová)

Eva Kohoutová

Pracuji pod agenturou Job Leader Czech již 2 roky a několik měsíců. Jsem spokojená a nemám k ní žádné výhrady. Mohu dokonce čerpat mimořádné zálohy a když mám nějaký problém, vždy najdeme nějaký kompromis. Je cítit, že naše koordinátorka paní Petrová za námi vždy stojí. Co se platu týká, je vyhovující a chodí pravidelně. Snad pouze jedna drobnost je nevýhoda, výplatní termín je až koncem měsíce, ale i na to se dá zvyknout.

paní Pivoňková

Děkuji za příjemné a milé zprostředkování pracovního pohovoru, který proběhl. Paní Čermáková mě telefonicky kontaktovala před i po pohovoru a průběžně mě informovala jak se situace vyvíjí. Děkuji ještě jednou a těším se na další případný kontakt.

Monika Balažiková

U agentury Job Leader Czech pracuji více než 2 roky a mohu říct, že jsem docela spokojená. Nikdy nebyl problém s placením. Když jsem cokoliv potřebovala, sl.Petrová mi vždy pomohla. Je to jedna milá a usměvavá osůbka. Myslím, že se vždy snažila lidem pomáhat.

Ivan Nídr

Tato firma mi našla před rokem a pů zaměstnání. Postupují rychle, předávají 100% informace a bez zbytečných průtahů. Vřele doporučuji.

Petra Svobodová

Pod touto agenturou jsem zaměstnána již třetím rokem. Po tuto dobu nenastal žádný problém. Výplata chodí pravidelně na účet. Když už nastane nějaký problém, slečna Petrová vše ochotně zařídí.

Daniela Mattyašovská

V pracovní agentuře Job Leader jsem zaměstnaná od roku 2012. Je to moje první zaměstnání přes agenturu. Zpočátku jsem měla obavy, jak bude tato agentura fungovat a byla jsem mile překvapena. Agentura posílá mzdy ve výplatním termín, nikdy neměla zpoždění, jak to bývá v jiných agenturách. Koordinátorka je vstřícná, zařídí vše, co člověk potřebuje, mzdová účetní taky dělá výplaty bez chyb a problémů aby něco nesedělo a celkově je tato agentura na úrovni. Nechtěla jsem, nechci a do budoucna ani nemíním odsud odejít, klidně Job Leader doporučím i dalším lidem hledajícím zaměstnání! Celý kolektiv agentury je super tým, který jedná profesionálně a stará se o své zaměstnance. (za tým JLC Helena Kachlíková)

Naděžda Badiová

Jsem velmi spokojená s paní Petrovou. Na spolupráci s Job Leader mi vše vyhovuje, není snad nic co bych mohla vytknout. Děkuji.

Zdeňka Janoušková

Téměř rok a půl pracuji u agentury JLC, se kterou jsem velmi spokojena. Za celou dobu zaměstnání jsem s touto agenturou neměla problém jakéhokoliv charakteru. Tímto děkuji všem jejím zaměstnancům, kteří jsou vstřícní a vždy se snaží vyhovět.

Monika Šimáčková

Pracuji pod agenturou Job Leader Czech přibližně 6 měsíců a to pod paní Petrovou, se kterou jsem nadmíru spokojená. Vždy když jsme potřebovala poradit nebo cokoli jiného, vyšla mi ochotně a ráda vstříc a i nadále vychází.

Václav Šesták

Jsem u JOB LEADER 4,5 roku. Jsem spokojen nejen s prací, ale i s profesionalitou HR Job Leader paní Kachlíkovou.

Jiřina Cziczuová

Velmi děkuji za dobrý a přátelský přístup paní Reindlové a velmi profesionální jednání. Mohu všem doporučit.

R. Gočalová

Pod agenturou JLC pracuji rok a půl a jsme celkem spokojená. Naše koordinátorka je paní Petrová, která je velmi příjemná. Je to dobrá práce.

Jaroslav Vávra

S Vaší spoluprací jsem moc spokojený, ve všem jste mi poradili a na všechny  otázky odpověděli. Jsem s Vaší firmou i zaměstnanci. (za tým JLC Lucie Thímová)

Viktor Boldovjak

Job Leader je jediná agentura v Praze s kterou jsem byl spokojen. Vše dobré přeji, Boldovjak. (za tým JLC Helena Kachlíková)

Pavel

Byly jsme s přítelkyní spokojeni. Práce dle inzerátu, ohodnocení v pořádku. Plná podpora konzultantek. Doporučuji.

Lucie Jůzková

Paní Králová je velmi milá a příjemná koordinátorka, dají se s ní vyřešit všechny problémy. Její jednání je úplně super a jako s koordinátorkou jsem byla nad míru spokojená. Nikdy jsem neměla žádný problém ani konflikt, vše řeší jak člověk. Na všechny mé otázky a problémy dokázala dát odpověď a vždy mi vyšla vstříc. Děkuji vám za ochotu.

Radek Volenec

Mockrát děkuji za pomoc při hledání nového zaměstnání, vyřízení pohovoru a vstřícný přístup.

Nejnovější aktuality

Nacházejí se zde nejnovější aktuality z našeho blogu.

Reportáž TV NOVA. Podívejte se na reportáž o nadstandardních náborových příspěvcích a BONUSECH!

Reportáž TV NOVA. Podívejte se na reportáž o nadstandardních náborových příspěvcích a BONUSECH!

[metaslider id=1288] http://tn.nova.cz/clanek/televizni-noviny/televizni-noviny-8-3-2.html  

Čti více

JOBLEADER, všechna práva vyhrazena