Recruitment

Doby kdy zaměstnavatelé trávili příliš mnoho času tím, že se věnovali věcem které s jejich předmětem podnikání nemělo co dělat jsou pryč. Takové činnosti zkrátka byli, jsou a budou neefektivní.
Naším hlavním posláním je vyhledat a oslovit budoucí zaměstnance na základě předem definovaných požadavků na vzdělání, pracovní zkušenost a schopnosti pro skvělé výkony ve firmě. Jsme si plně vědomi, že v dnešní době je důležitým předpokladem jistá ojedinělost a výjimečnost kandidáta a proto využíváme léty ověřené a 100% fungující know-how, které v naší režii poskytne klientům velmi efektivní nástroj pro vyhledávání zaměstnanců. Ušetřený drahocenný čas klientům a rychlá koordinace mezi nimi a kandidáty je pro nás samozřejmostí.
Disponujeme sítí poboček v České republice a jedné pobočky na Slovensku, díky nimž jdeme „naproti“ potencionálním uchazečům při hledání nového zaměstnání.

V několika bodech proč právě JOB LEADER:

 • Naše databáze je pravidelně aktualizována interním týmem
 • Propojený systém mezi jednotlivými pobočkami
 • Nyní spravujeme přes 190 000 životopisů
 • Rychlé reagování na měnící se požadavky trhu
 • Výběr kandidátů řadou důležitých kanálů (interní databáze, webové stránky, nejsledovanější pracovní portály, tištěná média, sociální sítě , reference, osobní kontakty a další)

Fáze a průběh spolupráce:

 1. zadání požadavků s bližším upřesněním specifik, aby zasílaní uchazeči byli maximálně dle požadavků Vaší společnosti (čím přesnější kritéria, tím jsme schopni zasílat kvalifikovanější uchazeče)
 2. selekce v rámci naší interní databáze (čítající aktuálně již přes 70.000 uchazečů) a dalších využívaných zdrojů, oslovení vyhovujících uchazečů
 3. průběh telefonního a osobního pohovoru s vybranými uchazeči, event. výběr uchazečů z již aktivních zaměstnanců naší společnosti
 4. zaslání předvýběru vyhovujících uchazečů ze strany naší společnosti
 5. zpětná vazba k uchazečům ze strany Vaší společnosti a dojednání osobního pohovoru s vyhovujícími uchazeči u Vás ve společnosti
 6. osobní pohovor s uchazečem ve Vaší společnosti (event. u vybraných uchazečů zjištění referencí ze strany naší společnosti od předchozích zaměstnavatelů)
 7. zpětná vazba po osobním pohovoru – zájem dále jednat/dále nejednat, přijat/nepřijat apod.
 8. nástup uchazeče = vystavení faktury ze strany naší společnosti
 9. tříměsíční ručení za uchazeče

Nejnovější aktuality

Nacházejí se zde nejnovější aktuality z našeho blogu.

Reportáž TV NOVA. Podívejte se na reportáž o nadstandardních náborových příspěvcích a BONUSECH!

Reportáž TV NOVA. Podívejte se na reportáž o nadstandardních náborových příspěvcích a BONUSECH!

[metaslider id=1288] http://tn.nova.cz/clanek/televizni-noviny/televizni-noviny-8-3-2.html  

Čti více

JOBLEADER, všechna práva vyhrazena