Outplacement

Outplacement se zabývá profesionální péči o zaměstnance, kteří přichází o zaměstnání. Ačkoliv toto není hezké pro nikoho, na pracovním trhu je to věc běžná. Společnosti se proto snaží snížit negativní dopad snižování stavů jak na odcházející zaměstnance, tak i zůstavající.
Tuto službu lze provádět jak skupinově tak i jednotlivě. Důležitým prvkem při této citlivé záležitosti je osobní kontakt mezi propouštěným zaměstnancem a odbornou pomocí jako je specializovaný konzultant, nebo psycholog. Jejich hlavním úkolem je pomoci k zorientování se na trhu práce v co nejkratší době, poradit na dalším postupu, vytváření CV, doporučit tipy k pohovorům, dodat mu potřebné povzbuzení do hledání nového zaměstnání a sdělit veškeré dnešní možnosti.
Většinou na tuto práci bývají najímány i personální společnosti, které případně mohou propuštěnému zprostředkovat práci u svých klientů, nastane-li tato příležitost, že se profil propuštěného zaměstnance shoduje s profilem volné pozice zadané personální společnosti. Personální společnost také mívá nejaktuálnější informace z pracovního trhu, neboť se na něm každodenně pohybuje. Cílem je zkrátka zajistit hladký průběh procesu propouštění, akceptace a vyrovnání se s novou situací jak u odcházejících tak ostatních zaměstnanců.
I toto je obor, kterým se zabýváme a jsme schopni s nejvyšší možnou kvalitou a profesionalitou zajistit.

Nejnovější aktuality

Nacházejí se zde nejnovější aktuality z našeho blogu.

Reportáž TV NOVA. Podívejte se na reportáž o nadstandardních náborových příspěvcích a BONUSECH!

Reportáž TV NOVA. Podívejte se na reportáž o nadstandardních náborových příspěvcích a BONUSECH!

[metaslider id=1288] http://tn.nova.cz/clanek/televizni-noviny/televizni-noviny-8-3-2.html  

Čti více

JOBLEADER, všechna práva vyhrazena