Jednatel společnosti Vám představuje JOB LEADER CZECH s.r.o.

Jednatel společnosti pan Jiří Petrík Vám představuje společnost, která je vynikající volbou pro klienty co chtějí být efektivnější.

Představuji Vám JOB LEADER CZECH s.r.o.

JOB LEADER CZECH s.r.o. je společnost s více, než 10letou tradicí na českém a německém trhu, která díky své velikosti, zkušenostem, mezinárodnímu zázemí, finanční síle a stabilní pozici na trh disponuje obrovským potenciálem pro další růst a rozvoj. Naše tradice a velikost nejsou ovšem jen zdrojem síly a potenciálu, ale také velkým závazkem a zodpovědností.
Naším cílem je dále rozvinou JOB LEADER CZECH s.r.o. do špičkové evropské personální agentury, která udává standard. To vyžaduje další inovaci a rozvoj v klíčových oblastech našeho podnikání, především k zákazníkům a službám uchazečů o zaměstnání, kde se setkáváme se stovkami uchazečů denně, a kde se rozhoduje o každodenním úspěchu JOB LEADER CZECH s.r.o. Měníme se, abychom byli ještě úspěšnější.
Jsme rádi, když k nám přicházejí v tomto období zákazníci, kteří se potřebují obrátit na profesionály, kteří zařídí veškeré jejich potřeby bezodkladně s vysokou kvalitou. Služby naším zákazníkům jsou hlavními oblastmi zájmu a změn JOB LEADER CZECH s.r.o. Intenzivně rozvíjíme systémy motivace, procesy, produkty a systém tréninku a rozvoje. Tyto prvky společně s pevně danými a transparentními pravidly postupu posilující prostředí pro dlouhodobý úspěch špičkových obchodníků.
JOB LEADER CZECH s.r.o. vždy bude místem pro každého, kdo dokáže pracovat na svém úspěchu stejně jako na úspěchu celé společnosti. Bude místem pro každého, kdo uznává fair play a nebojí se výzvy spojené s tvrdou prací. Chceme vytvářet příležitosti pro šikovné a podnikavé lidi, aby byli hrdí na svou práci a svou personální agenturu JOB LEADER CZECH s.r.o. Přeji Vám mnoho úspěchů v rozvoji Vaší společnosti a pokud si vyberete JOB LEADER CZECH s.r.o., těším se na naši společnou cestu při budování pevných obchodních vztahů evropské perspektivní personální agentury.
« »
JOBLEADER, všechna práva vyhrazena